| Slaapplaatsen | 5 |
| Zitplaatsen | 5 |
| Motortype | 2.0 |
| Vermogen motor | 130pK of 165pK |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld of Automaat |
| Onderstel | Ford |
| Bedtype achteraan | 1-persoonsbed |
| Opbouwtype | Half-integraal |
| MTM | 3500 of 4100 |
| Vereist Rijbewijs | B of C |
| Totale Lengte x Breedte x Hoogte | 6,59 x 2,30 x 2,95 |
De Benimar Cocoon 483 staat bekend als het ruimtewonder binnen de motorhomewereld.
En dat heeft alles te maken met het ‘open space‘ concept waarin Benimar al jaren de specialist is.
Het ‘open space’ concept heeft als doel de mobilhome te voorzien van de leefruimte van een grote motorhome gecombineerd met het rijgemak van een compact model.
De Benimar Cocoon 483 is slechts 6,59 m lang, maar voorzien van alle comfort! De afwezigheid van het bed achteraan, dat heb je overdag uiteindelijk niet nodig, zorgt ervoor dat de rest van de ruimte optimaal benut wordt om het leefcomfort te optimaliseren zonder in te boeten aan rijcomfort.
Hoe spelen we dit klaar?
De buitenkant van de Cocoon 483 (en van alle andere ‘Cocoons’) is daarbovenop hagelbestendig. Je kan op het dak staan, er is extra isolatie voor de winter en de Cocoon is extra weer -en waterbestendig.
Deze praktische indeling is gecombineerd met tal van opties waarbij zowel aan je rij -als je leefcomfort is gedacht (INBEGREPEN IN DE BASISPRIJS) zoals:
Voor meer leefcomfort tijdens het reizen:
Voor meer rijcomfort tijdens het reizen:
Naast het gratis inbegrepen Cocoon pack kan je je motorhome nog completer maken met de optionele promotie pack:
Pack Deluxe + motorupgrade 165pK: €990 (t.w.v. €2.295) Mistlampen en halogeenlampen met vaste hoek, Wit gelakte voorbumper en witte stootrand op cabinedeuren, afsluitbaar handschoenvak in Dashboard, Motorupgrade 165pK |
Pack Automaat : €1.995 (t.w.v. €3.150) 8-traps Automaat Ford |
Heavy Chassis 4.1T + Pack Safety plus Cocoon: €1.250 (t.w.v. €2.700) Enkel in combinatie met automaat Elektrische voorruitontdooiing, Adaptive cruise control met lane centering & stop & go functie, Pre-collision assist 2.2, Speed Sign Recognition met adaptive cruise control, navigatiecenter |
Winterpack: €1.350 Geïsoleerde en verwarmde afvalwatertank, Geïsoleerde instaptrede, Geïsoleerde verwarmingsbuizen, Isolatieset voor vensters bestuurderscabine, Verhoogde capaciteit gasverwarming Truma combi 6E+230V (niet bij 130Pk) |
Pack Black Edition Cocoon: €1.995 (t.w.v. €2.660) Enkel in combinatie met automaat Bestuurderscabine in metaalkleur Magnetic Grey, 16" zwarte Ford Alu velgen, Bi-xenonkoplampen met LED-dagrijlichten, aangepaste striping en logo |
Northsea pack: € 990 (t.w.v. € 2.310) Luifel |
| Basisprijs Benimar Cocoon 483 Base 130pK - Handgeschakeld | €70.950 |
| Opties op deze Motorhome | |
Gratis Cocoon pack inbegrepen t.w.v. €6.480 Zonnepaneel 200W 12V & 230V stopcontact in de garage Panoramisch dakluik boven bestuurderscabine met muggenhor en verduistering(niet bij A344) Deco kussenset LED buitenverlichting | €0 |
| Totaalwaarde inclusief opties | €77.430=> | €70.950 |
| Uw voordeel | €6.480 |
Onder voorbehoud van drukfouten en prijsstijgingen door fabrikant. Foto's en informatie zijn informatief en niet bindend.